ELEKTROINSTALACE - HROMOSVODY

Provádíme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace bytových domů, komerčních a průmyslových objektů. Elektroinstalace se provádí na základě vypracované cenové nabídky dle požadavků investora. V případě potřeby zpracujeme zákazníkovi projektovou dokumentaci. Samozřejmostí je také vypracování výchozí revize elektro a následné pokračování v revizních intervalech. Dále zajišťujeme výrobu rozvaděčů do 1000 V, včetně rozvaděčů pro měření a regulaci. Držíme smluvní servisní pohotovost 24h/7dní v týdnu.

Výstavba a rekonstrukce hromosvodových soustav, ochrana budov před bleskem a přepětím. Jsme certifikovaný montážní partner výrobce DEHN.

ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY

Naše firma se zabývá montáží zabezpečovacích systémů od českého výrobce JABLOTRON. Jedná se o drátové i bezdrátové systémy. V případě Vašeho zájmu poskytneme odborné poradenství a navrhneme systém dle Vašich potřeb a zpracujeme cenovou nabídku. U složitějších zabezpečovacích systémů Vám zpracujeme projektovou dokumentaci. Samozřejmostí je servis a revizní kontroly.

Naše firma je certifikovaným montážním partnerem společnosti JABLOTRON.

DOMÁCÍ TELEFONY - KONTROLA VSTUPU OSOB

Domácí telefony v audio i video provedení dodáváme především od značkového výrobce COMELIT, kde se jedná o digitální dvoudrátové systémy.

Zároveň také montujeme systémy pro kontrolu vstupu osob, ať již ve firmách nebo v bytových domech. A to jak čipové, tak i bezkontaktní kartové systémy.

KAMEROVÉ SYSTÉMY

Provádíme návrhy a montáže kamerových systémů pro komerční a soukromé potřeby. Venkovní kamery pro kontrolu a střežení, kamery s nočním viděním, vnitřní kamery, popřípadě skryté kamery pro kontrolu a bezpečnost. Zajišťujeme záznam pomocí počítačové sestavy, nebo samostatného digitálního záznamového zařízení, vč. vzdáleného přístupu z mobilního telefonu a internetu. Druhým krokem pro zákazníka je naše nabídka a umožnění předvedení všech komponentů a sestav pro vyzkoušení. Před samotnou montáží provádíme kamerové zkoušky, pro úplnou a konečnou představu zákazníka. Dle prostředí, potřeb a finančních možností je navržen odpovídající systém.

TELEVIZNÍ A SATELITNÍ ROZVODY

Provádíme montáže a zapojení společných televizních antén, satelitních příjmů. Skupinové televizní a satelitní přijímače. Měření signálu, preventivní prohlídky společných televizních antén. Rekonstrukce stávajících rozvodů STA a přechod na DVB-T a DVB-T2 příjem.

OZVUČOVACÍ TECHNIKA A ELEKTRONICKÉ HODINY

Zabýváme se především ozvučením komerčních prostor, jako jsou obchody, sportovní areály, restaurace apod. Dále montujeme 100V rozvody místního rozhlasu a evakuačního rozhlasu. V tomto odvětví je naším partnerem společnost DEXON CZ, jejíž kompletní sortiment nabízíme.

Od roku 2006 jsme také zahájili montáže rozvodů pro podružné elektronické hodiny, využívající se především ve školství a zdravotnictví.

Provozovna

Lidická 980
266 01 Beroun Závodí

Sídlo firmy

Hrnčířská 642
budova bývalého TELECOMU
266 01 Beroun

Kontakt

Tel.: +420 602 344 888
E-mail: trucom@trucom.cz

© TRUCOM ELEKTROINSTALACE s.r.o. TOPlist
webdesign: tvujweb.eu